• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Samaş A.Ş.1954 den beri...

Samaş A.Ş. Sondaj, İnşaat, Döküm, Kağıt, Jeotekstil, Tarım, Gıda, İlaç ve Boya sanayisinde kullanılmak üzere (dünya standartarında) bentonit üretimi yaparak iç ve dış pazarlara sunmaktadır.

Misyonumuz; Kaliteli ve isteğe özel ürünler üreterek, bentonit sektöründe vazgeçilmez bir yer edinmek.

Vizyonumuz; Maden kaynaklarımızdan aldığımız güçle ülke madenciliğinin en iyi yere gelmesine yardımcı olmak.

Bentonit Sektöründe Lider


Yüksek rezerv miktarı ve kalitesi...

Samaş A.Ş. sahip olduğu , modern tesisleri, tecrübesi, satış sonrası hizmetleri, geniş stok ve kurutma sahaları ile bentonit sektörünün lideridir.


Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde ocakları bulunan Samaş A.Ş’nin Tokat/ Reşadiye ocakları 200.000.000 milyon ton rezerve ve tüm dünya coğrafyasının en kaliteli bentonitlerine sahiptir.

Yüksek Kalite Standardımız


Yerel ve Uluslararası standartlar...

SAMAŞ A.Ş, TS EN ISO 13500, TS 977 ve API 13 A standartlarına uygun yüksek kaliteli bentonit üretmektedir.

Referanslar

Prev Next
Cras a hendrerit nisi
Donec dignissim tellus
 Pellen tesque habitant
Nam massa enim
Mae cenas tincidunt
 Cum sociis natoque
Sed ut nisi eget urna
Lorem ipsum dolor

Foto Galeri

Duyuru

Duyuru

SAMAŞ SANAYİ MADENLERİ A.Ş.

YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN

T.T. K. 461. Maddesine Göre Rüçhan Hakkını Kullanmaya Davet İlanı:

Şirket ortaklarının 6102 sayılı Türk Ticaret Kanununun 461. Maddesi hükümlerine göre rüçhan hakkını kullanmaları, rüçhan haklarını kullanmak istemeyenlerin devir ya da feragat ettiklerine ilişkin beyanlarını bildirmeleri, sermaye artışında bulunmak isteyen ortakların kanun ve ana sözleşme gereği taahhüt etmeleri gereken tutara ilişkin ödemelerini (en az ¼ oranında) Türkiye Halk Bankası Necatibey Şubesi TR67 0001 2009 3860 0010 2614 14 iban nolu hesaba sermaye artırım bedeli olarak bloke ettirmeleri ve bloke yazısı ile ödeme dekontlarının şirketimize ibraz etmeleri için iş bu kararın ilan tarihinden itibaren 15 günlük süre tanınmıştır.

15 günlük süre içerisinde rüçhan hakkı ile ilgili beyanda bulunmayan ya da sermaye artışına katılacakların sermaye koyma borcu süresi içerisinde yerine getirmemeleri halinde ihtara gerek olmaksızın haklarından vazgeçmiş sayılacaklarına, arttırılmasına karar verilen sermaye miktarının yönetim kurulu tarafından diğer bir ortağa veya ortak olmayan üçüncü şahıslara kullandırılmasına,

İşbu kararın Türk Ticaret Kanunun ilgili hükümleri gereğince tescil ve ilanına karar verilmiştir.